İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

DÜNYA, HABERLER 26 Şubat, 17:04'de eklendi

İspanya’nın başkenti Madrid’de, bir süredir kayıp olan 66 yaşındaki Maria Soledad Gomez’in bulunması için başlatılan soruşturma ülkenin belki de en korkunç cinayetini ortaya çıkardı.

Arama çalışmaları kapsamında Maria Soledad Gomez’in, 26 yaşındaki işsiz ve uyuşturucu bağımlısı oğlu Alberto Sanchez Gomez’in evine polis ekipleri tarafından baskın yapıldı. Yetkililer, Gomez’in evine gittiğinde kan donduran bir manzarayla karşılaştı.Parçaladı, pişirdi, köpeğine yedirdi

Polis, Gomez’in annesinin cansız bedeninden kalanları, evde çürümüş halde buldu. Kadının vücudunun yaklaşık bin parçaya bölündüğünü belirleyen polis, “15 yaşında babasını kaybeden, 2 kardeşi daha olan Alberto, annesini öldürdü ve vücut parçalarını pişirerek köpeğiyle birlikte yedi” bilgisini verdi. Kurban, bir aydır kayıptı.

Alberto Sanchez Gomez, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Annesinin eşyalarını satıp uyuşturucuya yatırmış

Zanlının komşusu, İspanyol El Pais gazetesine yaptığı açıklamada, Gomez’in annesinin değerli eşyalarını çalarak sattığı, bu parayı da uyuşturucuya harcadığını söyledi.

Alberto Sanchez’in eski arkadaşları ise, zanlının uyuşturucu kullanmaya başladıktan sonra tamamen farklı bir insana dönüştüğünü ve ailesine yük olmaya başladığını anlattı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.