İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

Oğlu Öz Babasına Tecavüz Etti Oda Yetmezmiş Gibi Diri Diri Gömdü !

GÜNCEL, HABERLER 19 Şubat, 23:39'de eklendi

Adananın Ceyhan ilçesinde 27 yasında ki K.A 74 yasında ki babası M.A’ye 7 aydır tecavüz ediyormuş !74 Yaşında ki M.A eşi A.A vefat ettikten sonra oğlu K.A ile yaşamaya başlamıştı. K.A nında eşi ile sorunları olduğundan boşanma aşamasındaydı. Uzun süren bir boşanma süreci vardı. Bu olay karşısında psikolojik sorunlar yaşayan K.A Son 7 aydır babasına tecavüz ediyordu. Bu durumu kimseye anlatamayan M.A 7 ay boyunca vicdanı ile yaşayan, hastalıklarına ve bu duruma katlanamayan M.A oğlunu şikayet edeceğini dile getirmiş.  Bu duruma karşı nasıl bir tepki vereceğini bilemeyen K.A babasını müstakil evinin bahçesine diri diri gömdü.

Olay Nasıl Çözüldü ?

Olay K.A’nın gecenin geç saatlerinde müstakil evinin bahçesine çukur kazdığını gören komşusu tarafından çözüldü.

Bir hafta boyunca M.A yı göremeyen komşuları şüphelenip dedikodular çıkarmaya başladı. Çıkardıkları dedikodu şu yöndeydi: ” Hasta babasına sahip çıkamayıp evden attı” bunu duyan ve olayı gören komşusunun ön yargısı kesinleşince polisi aradı.

Polisler bahçede yapılan kazılar sonucunda M.A’nın cesedine ulaştı. Yapılan otopsi sonucunda M.A’nın daha ölmeden gömüldüğüne dair bulgular buldu, ayrıca anüs bölgesinde zedelenme ve tecavüze dair bulgular bulundu.

Psikolojik sorunları olan K.A duruşmada tüm olayı itiraf etti.


Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

sss sss 12.04.2019

freud haklıymış. 😀