İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

Müge Anlı: Hayatımın en zor programı !

DÜNYA, HABERLER 16 Şubat, 02:48'de eklendi

Yaklaşık bir aydır kendisinden haber alınamayan Abdullah Gazi’yle ilgili Müge Anlı’nın programında şok bir itiraf geldi. Gazi’nin büyük kızı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.Müge Anlı, “hayatımın en zor programı” dedi ve cinayetle ilgili çarpıcı gerçekleri şu sözlerle anlattı:

“Yayından sonra Kıymet hanım ‘sizinle görüşmek istiyorum’ dedi. Görüştük ve hiç beklenmedik bir şey ortaya çıktı. Kıymet hanım ve geldiği günden beri yanında bulunan büyük kızı benimle konuşurken; ortaya çıktı ki Abdullah Gazi’yi 18 Ocak gecesi büyük kızı öldürmüş…

Hayatının en zor programı, en çok etkileyen konu neydi diye sorarlardı. Artık onun cevabı var. Güzeller güzeli bir kız çocuğu üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Gerçekten çok güzel. 18 Ocak gecesi bir yere kadar anlatılanlar doğru. Eve alkollü şekilde geliyor baba, annesine senedi imzalatmak istiyor. Ve genç kızın anlattığına göre; annesinin öldürüleceğini düşünen genç kız o silahla babasını öldürüyor istemeden de olsa.KIZINI KORUMAYA ÇALIŞAN ANNE

Kendi aralarında anlaşıyorlar. Evin yakınında bir ocak var, onu oraya atıyorlar. Ve cesetten de bu şekilde kurtuluyorlar. Evde 15 yaşında bir kız çocuğu daha var. Diyorlar ki “Eğer her şey ortaya çıkarsa annem üstlenecek.

Dün Kıymet hanım yayından sonra konuşacağım dediğinde 14 yaşındaki çocuğun da ifadesi alınıyor. Çocuk, anlaştıkları gibi annesinin öldürdüklerini ifade ediyor. Ama aslında olayı iç yüzünde kızını korumaya çalışan bir anne var. Kız her şeyin ifadelerde ortaya çıkacağını düşündü.”

CİNAYET GECESİ NELER YAŞANDI?

Abdullah Gazi’yi öldürdüğünü itiraf eden büyük kızı Gizem A. cinayet gecesini şu sözlerle anlattı:

“Alkollü şekilde eve geldi. Sonra bir senet çıkarttı, annem ‘imzalamayacağım’ dedi. Sonra vurdu, annem imzalamak zorunda kaldı. Sonra kavga etti, dövmeye başladı. Sonra ben araya girdim, silah patladı. Kime geldiğini anlayamadım, silah babamın elindeydi. Baktım, babam birden yığıldı o vurulmuş sonra öldü.

Annem ile birlikte aldık, kardeşimi de çağırdık. Götürdük evin arkasında. Orada ekmek yaptıkları bir yer var, orada yaktık. Küçük kardeşime “olay çıktı vuruldu” dedim. Ona biz tembihledik, eğer bir gün ortaya çıkarsa annem yaptı diyelim dedik.

Annem bize annelik yaptı, babalık yaptı. Anneme bir şey olsun istemedim ben. Eğer anneme vurmasaydı, dövmeseydi, silah zoruyla bir şeyler yaptırmaya çalışmasaydı böyle olmazdı.

POLİSİ NEDEN ARAMADILAR?

Anne Kıymet A:

“Ne söyleyeceğimizi şaşırdık. Polisi aramak korkumuzdan… O yüzden götürüp yaktık zaten, demeyelim bizden bilinmesin diye. Saklayamıyoruz ki, biz yalanı söylerken belli ediyoruz.

Büyük kızı Gizem A.:

Polisi çağırmayı düşünmedim. Zaten olan olmuş, annemi alıp götürürler, bizi ayırırlar diye korktum. O yüzden saklamak istedik biz. Zaten annem üzerine alacaktı ‘Senin üniversite sınavın var. Hayatını karartma’ dedi. Ben kabul etmedim.”

ANNE VE KIZI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Polis, Kıymet A.’nın büyük kızı G. A.’yı da gözaltına aldı. İstanbul’daki ilk sorgusunun ardından dün gece Afyonkarahisar’a getirilen Kıymet A., işlemlerinin ardından sabah saatlerinde kızı G. ile Çay Adliyesi’ne sevk edildi.

“ARKADAŞIMIZ KATİL DEĞİL”

Çay Adliyesi’ne sevk edilen Kıymet A. ve kızı Gizem A.’ya, savcılıktaki ifadelerinin ardından Sultandağı ilçesindeki evlerinde tatbikat yaptırıldı. Bu sırada, olay yerine gelen Gizem A.’nın bazı okul arkadaşları ağladı, “Arkadaşımız katil değil” diye bağırdı.

ANNE-KIZ TUTUKLANDI

Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesinde evde öldürülüp, cesedi tandırda yakılan Abdullah Gazi A.’yı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan dini nikahlı eşi Kıymet A. ile çiftin kızları Gizem A., savcılık ifadesinin ardından sulh ceza hakimliğine çıkarıldı. Gizem A. babasını öldürmek, Kıymet A. ise eşini öldürmeye yardım etmek, delilleri karartmak suçlarından tutuklandı. Ailenin küçük kızı A.A. ise savcılıktaki ifade işlemlerinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.