9 gündür kayıp olan Gülşen Keskin bulundu !

Neden Mutsuz Oluyoruz ?

İranli Reyhaneh Jabbari’nin idam öncesi mektup yayimlandi

Bebek tecavüzü ile ilgili şok gelişme

Magazin gündemi 28.07.2016

EĞLENCE 28.07.2016
505 kez okundu

İşte magazin gündeminde öne çıkan başlıklar…

Köyceğiz’e yerleşti

özgü

Özgü Namal, Muğla’nın Köyceğiz ilçesine yerleşti.

Bir yıl önce 400 bin TL’ye 10 dönüm arazi satın alan ve çiftlik evi yaptıran Namal, 1.5 yaşındaki oğlu Nefes’i köyde doğal bir ortamda büyütüyor.

Makaron’un haberine göre; bir süredir gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve ikinci bebeğine hamile olan Namal, hamilelik sürecini köyde geçiriyor. Bebeğinin cinsiyetini öğrenmeyen oyuncu, doğal yiyeceklerle besleniyor. Oğlunu evinde hipnoz yöntemiyle doğuran Namal’ın ikinci bebeğini de aynı şekilde dünyaya getireceği konuşuluyor.

Açtığı davadan vazgeçti!

hülya

Hülya Avşar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na açtığı davayı geri çekti
Kişilik haklarına hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası açan Hülya Avşar, davadan vazgeçti.

‘Yeter ki birlik beraberlik olsun’

hülya2

Hülya Avşar davayı geri çektiğini böyle duyurdu:

Doğa Rutkay ile eşi yaz tatilini Alaçatı’da geçiriyor!

ev

Oyuncu Doğa Rutkay ile eşi Kerimcan Kamal yaz tatilini Alaçatı’daki villasında geçiriyor.
Oyuncu Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal 2 yıl önce evlenmişti. Çiftin, Çeşme Alaçatı’da yaptırdıkları yazlık görenleri büyülüyor.

10 günde bitirdim!

ev2

300 metrekarelik villa, köy evinden ilham alınıp tasarlanmış. Alt katta salona açılan geniş bir mutfak ve misafir odası var.

Üst katta 3 yatak odası ve 2 banyo yer alıyor. Doğa Rutkay ‘Dekorasyonu 10 gün içinde bitirdim. Eşim gözlerine inanamadı. Evimiz de bizim gibi renkli ve eğlenceli’ dedi.

Eşyaları kendileri tasarlamış!

ev3

Doğa Rutkay kendi tasarladığı evde renkli objelere ağırlık vermiş.

Kerimcan Kamal motosikletini de bir sanat eserine dönüştürmüş.

‘Korkudan evden çıkamıyorum!’

zuhal

Sunucu Zuhal Topal, geçen şubatta “Türkiye şehit verdi, siz burada oynadınız” diyerek stüdyoyu terk eden damat adayı Zekeriya Atak’a, sosyal medyadan destek veren Seda Sayan ve nişanlısı Erkan Çelik’e 130 bin liralık tazminat davası açtı.

Topal, dava dilekçesinde şu iddialarda bulundu: “Zekeriya Atak, terör olaylarını ve verilen kayıplar nedeniyle yaşanılan derin üzüntüyü kendi çıkarları doğrultusunda kullandı. Ardından Seda Sayan ile nişanlısı Erkan Çelik de programı yok etmek için karalama kampanyası başlattı.

Aleyhimde başlatılan linç kampanyası sonrası korkudan evden çıkamaz hale geldim.” Sayan ile Atak’ın avukatı, bu iddiaları gerçek dışı olarak niteleyerek “Dava reddedilsin” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.