Cami Tuvaletinde Köpeğe Tecavüz ve İşkence ! (Video)

8 yaşındaki çocuğun yaşaması 100 bin TL’ye bağlı!

14 Yaşındaki Çocuğa Cami Tuvaletinde Tecavüz

Akşam arkadaşlarıyla içmeye gitti sabah gözünde morlukla uyandı, eşinin yazdığı not büyük şok yaşattı!

Küçükçekmece’de çöpten halıya sarılı ceset çıktı.

TÜRKİYE 28 Temmuz, 11:02'de eklendi

Küçükçekmece’de cinayete kurban giden 45 yaşındaki Ethem Dağşan’ın cesedi çöp kutusunda halıya sarılı halde bulundu.

küçük

Olay gece saatlerinde Cennet Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre bir apartmanın bodrum katında kalan üç kişi arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma sonucu çıkan kavgada evde bulunan Ethem Dağşan öldürüldü.

Öldürdükleri Dağşan’ı halıya saran evdeki diğer iki kişi, cesedi Barbaros Caddesiüzerinde bulunan çöp kutusuna attı. Bir müddet sonra caddeye gelen temizlik işçileri, içinde halı bulunan çöp kutusunu devirdi. Halının içinde başına poşet geçirilmiş halde bir ceset olduğunu fark eden işçiler durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı incelemede, cesedin 45 yaşındaki Ethem Dağşan’a ait olduğunu tespit edildi. Polis caddenin başına ve sonuna şerit çekerken, bu esnada olay yeri inceleme ekipleri çevrede delil çalışması yaptı.

Kaçan şüpheliler yakalandı
Olay yeri incelemesi devam ederken, polisler kaçan iki kişiyi olay yerine yakın bir noktada yakaladı. Gözaltına alınan zanlılar ifadeleri alınmak üzere Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. Bu esnada Ethem Dağşan’ın cesedi çöp kutusundan çıkarıldı.

Polisler çöp kutusunu incelemek üzere yanlarına alırken Ethem Dağşan’ın cesedi de incelenmek üzere Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.