İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

Köy imamı 14 yaşındaki kız çocuğuna Öyle Bir Yöntemle tecavüz etti ki…!

DÜNYA, GÜNCEL, HABERLER, İNTERNET, KADIN, TÜRKİYE 2 Mart, 18:18'de eklendi

Köy imamı 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etti..
Düzce’de 14 yaşındaki ortaokul öğrencisi bir kız çocuğu cinsel istismara uğradı. Kaydedildi. ve Öldürüldü. Bu iğrenç olayı gerçekleştiren kişinin ise köy imamı olduğu iddia edildi…Geçtiğimiz günlerde Akçakoca’da 15 yaşındaki bir kızın cinsel istismara uğrayarak, fuhuşa zorlandığı Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yaptığı yazılı açıklama ile ortaya çıkmıştıı. 4 kişinin tutuklandığı O korkunç haberin üzerinden çok geçmeden yine 14 yaşındaki bir kız çocuğunun cinsel istismara uğradığı iddia edildi. Düzce merkeze bağlı bir köyde 2 ay önce yaşandığı iddia edilen olayın zanlısının ise bir imam olması şaşkınlık yaşattı.

Köy imamı H.A iddiaya göre ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki bir kız çocuğuna arabada cinsel istismarda bulundu. Küçük kızın video görüntülerini kaydeden köy imamının o görüntüleri taşınabilir belleğe yüklediği öne sürüldü. Olayların sonrasın d küçük kızı öldürerek samanlığa sakladığı belirtildi. Mide bulandırıcı olay ise iddiaya göre köy imamının taşınabilir belleği düşürmesiyle ortaya çıktı. Köy halkından birinin tesadüfen bulduğu taşınabilir bellekteki görüntüleri izlemesiyle cinsel istismar olayını da gün yüzüne çıkardı. Hemen jandarmaya haber verilmesiyle gözaltına alınan köy imamının çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Sizce Bu Din Tüccarı Hocaları Yok Etmek İçin Nasıl Bir Yöntem Uygulanmalı ? Yorumlarınızı Bekliyoruz. Düşünceleriniz Bizim İçin Değerlidir. Akıl Akıldan Üstündür…!

Yorumlar

Yazıya 23 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mustafa Levent deniz 05.03.2018

Bakalım…

Keskin dil 05.03.2018

Cezaevinde bu sapık imamı her kim şişle infaz ederse tarafımdan para ile ödüllendirilecektir.

Anonim 05.03.2018

Azdılar baklava et yiyorlar
Kasıha oturtacaksın veya 70 ilk rakı şişesine ??

ayda 06.03.2018

Bunlar Yeni Türkiyenin çok imanlı dindar imamları, imamın hıyarlısını, bunlar zamanında gördük, medresede, tekkede badelene badelene, badeleme uzmanı oldular, ya birde dindar olmayaydılar, vay halimize…!

Misafir 06.03.2018

HER ŞEY İKİ BİN İKİ VE ÖNCESİN DE BAŞLADI..SONRA ..AKARA MAKARA.YLA DEVAM ETDİ..YÜRÜ BE AKEPE FUHUŞ YÜZDE BEŞYÜZ ARDI..SENİN TORUNLARIN YURT DIŞIN DA KOLLEJLER DE..GARİBİN ÇOCUĞU TARİKAT VE CAMİLERDE MAAŞLI ĞÜYA DİN ADAMLARINCA DÜZÜLSÜN..HELAL BE AKEPE ADALETİN VE SENİ DESTEKLEYENLERİ N VİŞDANLARINA ZEBANİLERİ İŞESİN ??????

bbb 07.03.2018

Bizim eski köy imamını ben tanıyorum evine gittigi adamın kızıyla bişeyler yaşadı banada anlattı sonra o yaşadığı kız vefat etti şimdi kardeşiyle evlendi ailesi kimse bilmiyor siz bu duruma ne dersiniz bu nasıl bi imam

Anonim 07.03.2018

İŞİN KÖTÜSÜ BİRDE İMAMLARA NİKAH KIYMA YETKİSİ VERİLDİ…ARTIK TECAVÜZMÜ EDERLER NİKAHLARINAMI ALIRLAR….VİCDANLARINA KALMIŞ GERİSİ.

Anonim 09.03.2018

Artık bela okumaktan bıktık ama bunların soyu sopu bitmedi.İleriye gideceğimize her geçen gün geriye gidiyoruz ALLAH sonumuzu hayır etsin.

ÖZLEM AKAYDIN 09.03.2018

İMAM HATİP AÇMAYA DEVAM EDİN EMİ..EĞİTİMİ BİTİRDİNİZ, ÇİFTÇİYİ, MEMURU, EMEKLİYİ BİTİRDİNİZ..ANCA KENDİNİZE..7 SÜLALENİZE YETECEK MAL MÜLK YAPTINIZ..HERŞEYİ ÖZELLEŞTİRME BAHANESİYLE YANDAŞLARINIZA, YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ…DELİ İNSANLARI, DİNLE UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİ OLMAYAN KİŞİLERİN AÇIKLAMALARIYLA İNSANLARI SAPITTIRDINIZ..AMA BU CANIM ÜLKEYE DE YAZIK ETTİNİZ..ALLAH BELANIZI VERSİN..

Anonim 03.07.2018

Sadece Bu Zina Suçunu Kaldıranlara Yazıklar Olsun Diyorum Bi Seferden Bişey Olmaz Diyorsanız Olacağı Budur…
Yazıklar Olsun.

Haydar Ali 03.07.2018

ALLAH BELANIZI VERSİN. İMAM YAPMIŞMIŞ. YALAN ATIN NASIL OLSA ADSIZ BİR İMAM. ORTADA OLMAYAN BİRİ. HAKKINIZDA DAVA AÇACAK BİRİ YOK MUHATAP OLARAK. YALAN NE KADAR KOLAY. İFTİRA NE KADAR KOLAY. AT ÇAMURU YAPIŞMAZSA İZİ KALIR. BU İFTİRA CURCUNASI BATAN GEMİDEN DÖKÜLÜYOR ORTALIĞA. YALANCI DÜZAEBAZLAR.

Yeter 04.07.2018

İmamların, müftülerin ve diyaneti ve şeyhin, şıhın kısacası tüm gericilerin çocuklar ve kadınlar üzerine verdiği fetvaları yasaklayın önce, idam getirip tecavüzcükeri dışarı salıp tüm muhalifleri ipe mi götüreceksiniz, sahtekarlar…

Emin 04.07.2018

bu ahlaksızlıklar bugün ortaya çıkmış değil ama bugün hassas bir nokta yakalanmış ve planlı bir şekilde çocuklara saldırılıyor ve basına servis ediliyor.! ancak objektif olmak gerekirse ortaya şöyle bir tablo da çıkıyor; barlarda, pavyonlarda kucaklarda gezen kızlar hiç dile getirilmiyor. o kızlar insan değil mi? veya onu yapan zenginler insan mı?! bunlar neden saklanıyor? bu namussuzluğun dinlisi, dinsizi olmaz, kim yaparsa yapsın ahlaksızlıktır, namussuzluktur.kim olursa olsun dar ağacına çekilsin. ama görüyorum ki; barlarda çocuklarla içkili alem yapanlar din adamı olunca suç ahlaksızlık oluyor ve bu konuda neden idama ve hadıma karşı çıkıyorlar????? gelin hep birlikte mecliste bu yasayı çıkartalım. kimse sağa -sola kaçmasın. hamaset yapmasın. heee… görünen o ki; barlarda içi ile kızların ırzına geçenler için normal ama diğerleri için anormal. TEK TARAFLI KONUŞMAYALIM. BU NAMUSSUZLUKTUR, KİM OLURSA OLSUN EN AĞIR CEZA VERİLMELİDİR. ÖLÜMSE ÖLÜM… hani din bu işe recim derken neden karşı çıkıyordunuz?

Anonim 04.07.2018

Imamlarada güven kalmadı. Ölümüzü bari güvenilir ellere teslim etmek istiyoruz. Nerede acaba o eller? Bilen varsa lütfen paylaşalım.

Niyazi selvi 04.07.2018

Özlem ak aydın hanım efendiyi kutlarım çok güzel yorumlamış ellerine sahlik

Beyhan bayrak 05.07.2018

Özlem akaydın öyle bi yazmışsın ki sanki tek suçlu ihl. O ihl lerden ne kadar merhametli karakterli vatansever hayırlı insanlar çıktı haberin bile yok. Ve sanki ihl dışında başka okullar çok sağlam. Boludaki Kız meslek lisesi düne kadar fuhuş yuvasıydı arada düzgün öğrenciler vardı ama kaynayıp gittiler. Olaylara tarafsız bakın artı bu haberin doğruluk payı nedir. Bende uydurur yazarıö bi haber nolcak. Mesele çamur atmak olsun yeterki

Anonim 05.07.2018

Tek adam zilleti

Anonim 05.07.2018

imamlıktan anlamayanı para karşılığı imam yapmışlar. olacağı bu. adamlar bu işte çok para var deyip. kuduruyolar.

Anonim 05.07.2018

imamlara iftira atmaktan başka ne işe yararki bizim millet

Suzan şen 06.07.2018

Şu çoluk çocuğa kediye köpeğe kadına eziyet edip öldürenler en büyük laneti yaşasınlar. Bütün korkunç olaylar onların da başına gelsin. Lanetliler

Ayhan AYDIN 25.10.2018

Hemen siyaset malzemesi yapın sanki eskiden güllük gülistanlıktı biz geçmişin rezilliklerini unutmadık imamın olayına gelince sepette elbette çürük elma bulunur karpuz değil ki seçip alasın bir densizin yüzünden bir camia karalanamaz suçlu çeksin cezasını yazıklar olsun böyle insanlara kim olursa olsun kuran-i hayat yaşamayan insanlardan her şey beklenir Allah kahretsin

Anonim 27.10.2018

Hangi köy imamın ismi ne yalandan uydurma hayali bir haber yapıp ortalığı karıştırmayın eğer böyle birşey varsa kanun ve toplum cezasını verir tabi Allah’ın cezası yanında bu cezalar azkalır dini , imameti lekelemeye kimsenin hakkı yok cezası dünyada cehennem ahirette de ebedi cehennemdir fakat bu haber yalansa buna inanan ve haksız yere bir camiayı lekelemeye, karalamayakalkmak buda iftiraya alet olmak bununda cezası vebalı büyüktür cennet e gitmek için bütün imamlardan helallik almalısınız çünkü hepsini karaliyorsunuz

Enteresan 02.01.2019

Herşey kafada bitiyor,Anneler egitilmeli ki toplum egitilsin,cezalarda önemli tabi birde kuran kursları kalkmalı evinde öğrensin herkes ayetleri ,aileler çocuklarını korumayı öğrenmeli