İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

İlahi Adalet Gecikmedi !

GÜNCEL, TÜRKİYE 5 Mart, 17:37'de eklendi

İlahi adalet! Baygın köpeği arabaların önüne atan adama araba çarptı!
Giresun’da bir süre önce baygın haldeki köpeği arabaların önüne atan ve sonrasında tutuklanan kişiye cezaevinden çıktığı gün araba çarptı.
.

Giresun’da 22 Ocak’ta Karadeniz Sahil Yolu kenarında baygın halde bulunan köpeği ölmesi için yolun ortasına doğru atan ve köpeğin ölmesine neden olan Beytullah U. hayvan severlerin ve köpeğin sahibinin şikayeti üzerine olaydan bir gün sonra Giresun İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışması sonucu yakalanmıştı.

HAPİSTEN ÇIKTIĞI GÜN ARABA ÇARPTI!

Köpeğin sahibi Ahmet Sarıaydın’ın şikayeti üzerine zanlı ‘mala zarar verme ve 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’na muhalefetten’ çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

BEYTULLAH U. HAYVAN SEVERLERİN VE KÖPEĞİN SAHİBİNİN ŞİKAYETİ ÜZERİNE OLAYDAN BİR GÜN SONRA GİRESUN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNİN TİTİZ ÇALIŞMASI SONUCU YAKALANMIŞTI. KÖPEĞİN SAHİBİ AHMET SARIAYDIN’IN ŞİKAYETİ ÜZERİNE ZANLI ‘MALA ZARAR VERME VE 5199 SAYILI HAYVANLARI KORUMA KANUNU’NA MUHALEFETTEN’ ÇIKARTILDIĞI MAHKEMECE TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLMİŞTİ.
.

1 ay 10 gün hapis yattıktan sonra hafta sonu tutuklu bulunduğu Giresun E Tipi Kapalı Cezaevi’nden tahliye olan kişiye cezaevinden çıktığı gün araba çarptı.

Kaza sonrası 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan adamın 1,24 promil alkollü olduğu ve çarpmanın etkisiyle ayağının da ezikler oluştuğu öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: