9 gündür kayıp olan Gülşen Keskin bulundu !

Neden Mutsuz Oluyoruz ?

İranli Reyhaneh Jabbari’nin idam öncesi mektup yayimlandi

Bebek tecavüzü ile ilgili şok gelişme

Birazda Magazin.26.07.2016

EĞLENCE, Foto Galeri 26.07.2016
452 kez okundu

İşte magazin gündeminde öne çıkan başlıklar..

magazin1

Çeşme sezonunu açan Simge Tertemiz, önceki gün sevgilisi Mevlüt Özdoğan’la Zio Beach’teydi.

maga2

Bir süre güneşlenen sevgililer, ardından serinlemek için suya girdi.

maga3

Duman grubunun basgitaristi Ari Barokas ile oyuncu Asu Emre, boşanma kararı aldı.
Çift, dava açmak için adli tatilin bitmesini bekliyor. 2013’te evlenen, Aslan adında bir de oğulları olan Barokas ve Emre’nin avukatlarıyla görüştüğü, davanın “şiddetli geçimsizlik” gerekçesiyle açılacağı gelen haberler arasında.
Çift ayrılık kararının ardından evlerini de ayırdı. Emre, Moda’da yeni bir ev tutarken, Ari Barokas da oğluna yakın olmak için o civarda kiralık daire aramaya başladı.

maga4

Tarihçi-Yazar Prof. Dr. Halil İnalcık, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede 100 yaşında hayatını kaybetti. Fahriye Evcen, Prof. Dr. İnalcık’ın vefatı sonrası sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

maga5

“SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Ünlü oyuncu, yaşamını yitiren İnalcık’ın fotoğrafına, “Hocaların hocası, Prof. Dr. Halil Inalcık tam bir asırlık yaşantısında hayata gözlerini yummuş. Tarih literatürüne kazandırdığı bilgi ve çalışmalar sayesinde bizi biz yapan Osmanlı ve Türkiye tarihini en doğru haliyle okuma ve öğrenme şansını elde ettik. Okuduğum bölümün, Osmanlı Tarihi’nin temel taşlarındandı makaleleri. Bizlere bıraktığı ilim mirası için sonsuz teşekkür ederiz.. Allah mekanını cennet, ruhunu şad eylesin” notunu düştü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.