Böyle Anne Olmaz Olsun: Oğluna Köpek Maması Yedirdi

Bu sapık 10 yaşındaki kız çocuğunu taciz ederken suçüstü yakalandı. (Video)

İki acı haber art arda geldi

‘Annem sandım’ dedi, cezası indi!

Birazda Magazin.26.07.2016

EĞLENCE, FOTO GALERİ 26 Temmuz, 10:20'de eklendi

İşte magazin gündeminde öne çıkan başlıklar..

magazin1

Çeşme sezonunu açan Simge Tertemiz, önceki gün sevgilisi Mevlüt Özdoğan’la Zio Beach’teydi.

maga2

Bir süre güneşlenen sevgililer, ardından serinlemek için suya girdi.

maga3

Duman grubunun basgitaristi Ari Barokas ile oyuncu Asu Emre, boşanma kararı aldı.
Çift, dava açmak için adli tatilin bitmesini bekliyor. 2013’te evlenen, Aslan adında bir de oğulları olan Barokas ve Emre’nin avukatlarıyla görüştüğü, davanın “şiddetli geçimsizlik” gerekçesiyle açılacağı gelen haberler arasında.
Çift ayrılık kararının ardından evlerini de ayırdı. Emre, Moda’da yeni bir ev tutarken, Ari Barokas da oğluna yakın olmak için o civarda kiralık daire aramaya başladı.

maga4

Tarihçi-Yazar Prof. Dr. Halil İnalcık, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede 100 yaşında hayatını kaybetti. Fahriye Evcen, Prof. Dr. İnalcık’ın vefatı sonrası sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

maga5

“SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Ünlü oyuncu, yaşamını yitiren İnalcık’ın fotoğrafına, “Hocaların hocası, Prof. Dr. Halil Inalcık tam bir asırlık yaşantısında hayata gözlerini yummuş. Tarih literatürüne kazandırdığı bilgi ve çalışmalar sayesinde bizi biz yapan Osmanlı ve Türkiye tarihini en doğru haliyle okuma ve öğrenme şansını elde ettik. Okuduğum bölümün, Osmanlı Tarihi’nin temel taşlarındandı makaleleri. Bizlere bıraktığı ilim mirası için sonsuz teşekkür ederiz.. Allah mekanını cennet, ruhunu şad eylesin” notunu düştü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.