Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=https://www.azbimola.com/aradigi-tecavuz-suclusu-kocasi-cikti-4585): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/azbimola.com/public_html/wp-content/themes/imagazine/single.php on line 8

İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

Aradığı Tecavüz Suçlusu Kocası Çıktı!

DÜNYA, HABERLER 16 Aralık, 20:04'de eklendi

İngiltere’de kendi eşine tecavüz eden bir adam yedi yıl hapis cezasına çarptırıldı. Adı açıklanmayan adamın eşinin yanına yaklaşması da yasaklandı.İngiltere’de sarhoş olduğu sırada tecavüze uğradığı için polise başvuran kadına kendi kocasının tecavüz ettiği ortaya çıktı. Kadın “Hayatta güvendiğim tek kişi tarafından ihanete uğradım” dedi.

Olay, başkent Londra’nın yakınlarındaki Reading’de meydana geldi. Kocasıyla kavga ettikten sonra öfkeyle tek başına dışarı çıkan kadın sarhoş olup bir yolun kenarındaki bankta sızdı. Çevredekilerin girişimiyle kocası onu almaya geldi.

DNA TESTLERİNDEN KOCASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ancak kadın sabah uyandığında cinsel bir saldırıya uğradığından şüpheleniyordu. Bu şüphesini anlatınca kocası da onu polisi araması için teşvik etti. Ancak DNA testlerinden, kadının isteği dışında bir ilişkiye zorlandığı ve tecavüz eden kişinin de bizzat kocası olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz mayıs ayında yaşanan olaydan sonra kadın kocasına dava açtı. Önceki gün sonuçlanan davada, adam yedi yıl hapis cezasına çarptırıldı, eşinin yanına yaklaşması yasaklandı.

“ONAY VERMESİ İMKANSIZKEN…”

Adam eşinin olay sırasında ‘çok sarhoş olduğunu ve ne dediğinin anlaşılmadığını’ savunurken, yargıç Lydia Smith kararı “Onu eve götürdün ve aldığı alkol nedeniyle onay vermesi imkânsızken ona tecavüz ettiniz. Eşiniz, sorumlu kişinin siz, yani kocası olduğunu öğrendiğinde derin bir şoka girdiğini anlattı” sözleriyle açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.