İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

Annesini Balta İle Öldüren Şahıstan Kan Donduran İfadeler!

HABERLER, TÜRKİYE 19 Aralık, 14:03'de eklendi

İzmir’in Konak ilçesinde annesini baltayla öldüren Sertan Topuzoğlu’nun ifadelerin kan dondurdu. Topuzoğlu ifadesinde “Annemin kafasına baltayla vurdum. Öldüğünden emin olmak için kafasının çatladığı yere baltanın sapını soktum” dedi.İzmir’in Konak ilçesinde, annesini baltayla öldürdüğü iddiasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanan Sertan Topuzoğlu, “Annemi öldürmem gerektiğini düşündüm. Baltayla kafasına vurdum. Öldüğünden emin olmak için kafasının çatladığı yere baltanın sapını soktum. Daha sonra ses çıkarmasın diye çamaşır mandalını burnuna taktım. Üzerimi değiştirip çıktım” dedi.

İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesinde bugün görülen ilk duruşmaya tutuklu sanık Sertan Topuzoğlu, sanık avukatı, sanığın babası Serhat Topuzoğlu katıldı. “Üst soydan akrabayı kasten öldürmek” suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanan tutuklu sanık Sertan Topuzoğlu, lise 2’ye kadar okuduktan sonra dil eğitim için 1,5 yıl Amerika’da kaldığını söyledi.

Amerika’da psikolojik rahatsızlığı nedeniyle 6 gün hastanede yattığını belirten Topuzoğlu, Türkiye’ye döndükten sonra kendini iyi hissettiği için tedavi görmediğini söyledi. Askere gittikten 15 gün sonra psikolojik rahatsızlığı nedeniyle çürük raporu verildiğini ve askerliğinin bittiğini söyleyen sanık Sertan Topuzoğlu, “Evde tek başıma yaşıyordum. Ara sıra annem gelip giderdi.

Olay günü, ben havalimanına gittim, geri geldim. Eve geldiğimde annem evdeydi. Mutfakta yemek yapıyordu. Annemi öldürmem gerektiğini düşündüm. Bana öyle söylüyorlardı. Annemle aramızda hiçbir konuşma olmadan baltayla kafasına vurdum. Kaç defa vurduğumu hatırlamıyorum. Öldüğünden emin olmak için kafasının çatladığı yere baltanın sapını soktum.

Daha sonra ses çıkarmasın diye çamaşır mandalını burnuna taktım. Üzerimi değiştirip çıktım evden. O gün kendimde değildim. Ne yaptığımı bilmiyorum. Bugünkü aklım olsa yapmazdım. Yaptığımdan çok pişmanım” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.