9 gündür kayıp olan Gülşen Keskin bulundu !

Neden Mutsuz Oluyoruz ?

İranli Reyhaneh Jabbari’nin idam öncesi mektup yayimlandi

Bebek tecavüzü ile ilgili şok gelişme

9 gündür kayıp olan Gülşen Keskin bulundu !

HABERLER, magazin, TÜRKİYE 02.11.2016
3.146 kez okundu

23 yaşındaki Rüstem Tekin, 55 yaşındaki annesini aramak için 2 Kasım Çarşamba günü canlı yayına geldi. Anne Gülşen Keskin 24 Ekim’de, Bartın’daki evinden çıktı ve kayboldu. Oğlu Rüstem, onlarla aynı köyde yaşayan amca ve amca çocuklarının aile arasında 20 yıl öncesinden süregelen bir miras davası olmasıydı sebebiyle annesine bir şey yaptıklarını düşünüyordu. Rüstem, “Annemin kaybolmasından bir gün önce amcam, annemi öldürmekle tehdit etmiş. Ertesi gün annem kayboldu” dedi. Gülşen Keskin’in eşi Rüstem Keskin ise, o günü şu sözlerle anlattı: “Kardeşlerimle süren bir miras davamız var. Babam vefatında sahip olduğu mal varlığının çoğunluğunu benim üzerime yaptı. Diğer kardeşlerim bana düşen miras payının fazla olmasını kabul etmiyordu. Bu yüzden senelerdir ölüm tehdidi alıyoruz. 24 Ekim sabahı Bartın’a miras davası için gittim. Eşim de benimle gelecekti. Sonra bana ‘İşlerim bitmedi. Sen git bir sonraki arabayla da ben gelirim.’ dedi. Adliyedeki işlerim bitti, eşimi tekrar aradım. ‘Durakta araba bekliyorum.’ dedi; fakat yanından erkek sesleri geliyordu. Birkaç dakika sonra tekrar aradım. Bu defa telefonuna ulaşılamıyordu. Bir gün öncesinde ise, eşimi kardeşim görüp tehdit etmişti.

23 yaşındaki oğlu ise, canlı yayında Müge Anlı’ya; ‘Annem beni asla bırakmaz. Amcam ve kuzenlerim bize silahla saldırıda bile bulundu. Bizimle yakın olan köy halkına bile zarar veriyorlar. Bana haber vermeden, beni aramadan gitmezdi annem. Akrabalarımın anneme bir zarar vermiş olduğunu düşünüyorum.’ diyerek annesinin bulunması için yardım istedi. Oğlunun gözyaşlarıyla aradığı anne Gülşen Keskin günler sonra canlı yayına bağlandı. Oğlunun ‘Nerdesin?’ sorusuna karşılık verdiği cevap ise; Müge Anlı’yı şok etti. Keskin; “10 yıl önceki eski kocama kaçtım. Eşimle sorunlarım var, büyük oğlumla da. Yapacağım başka bir şey yoktu. Ben de ona sığındım.” dedi. Duyduklarına kayıtsız kalamayan Müge Anlı, ‘Hiçbir şey senin 23 yaşındaki oğlunun gözyaşlarından kıymetli değil. Oğlun bana geldiğinde senin başına bir iş geldi hayatını kaybettin diye düşündüm. 55 yaşında bir kadının kocaya kaçacağını asla düşünmedim. Gidiyorsan da oğluna hayatta olduğunu söyle. Devletin polisini, jandarmasını meşgul etme” diyerek çıkıştı.

Annesinin hayatından büyük endişe duyan oğlu ise duyduklarının şoku içindeydi. Sinirlerine hakim olamayan Rüstem “Böyle anne mi olur? Günlerdir onu arıyorum, tüm çevrem arkadaşlarım izliyor beni. Onun yerine ben utanıyorum. Annem beni bırakıp gitmez, kesin başına bir şey geldi diyordum şimdi pişmanım aradığıma. Kesinlikle istemiyorum seni” diyerek stüdyodan ayrıldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir
Bebek tecavüzü ile ilgili şok gelişme

Bebek tecavüzü ile ilgili şok gelişme

28.10.2016
2.323 kez okundu
Öfke Nedir ve Öfke Kontrolü

Öfke Nedir ve Öfke Kontrolü

27.10.2016
3.754 kez okundu
9 aylık Suriyeli bebek tecavüzden öldü

9 aylık Suriyeli bebek tecavüzden öldü

22.10.2016
21.038 kez okundu
Çocuk tecavüzcüsünden haber var

Çocuk tecavüzcüsünden haber var

21.10.2016
19.187 kez okundu
2,5 yaşındaki çocuğa işkence

2,5 yaşındaki çocuğa işkence

20.10.2016
1.311 kez okundu
Kaynak saçlar nereden geliyor ?

Kaynak saçlar nereden geliyor ?

19.10.2016
3.519 kez okundu
Taciz eden kayınpederini öldürdü

Taciz eden kayınpederini öldürdü

13.10.2016
6.284 kez okundu
100 yılın Saç Modelleri ve Kadınları

100 yılın Saç Modelleri ve Kadınları

20.08.2016
1.444 kez okundu