İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

9 aylık Suriyeli bebek tecavüzden öldü

HABERLER, TÜRKİYE 22 Ekim, 14:45'de eklendi

Gündelik tarım işçisi olarak çiftliklerde çalışan Suriyeli ailenin, kurdukları çadırda uyuyan 9 aylık kız bebeklerine tecavüz edilmişti. 18 yaşındaki çoban S.D. tecavüz zanlısı olarak tutuklandı. Bebeğini emzirmek için çadıra giden anne bebeğin bezinde kan görünce kocasına haber verdi ve İslahiye Devlet Hastanesine götürdü, burada yapılan muayenede 9 aylık bebeğin tecavüze uğradığı rapor edilmişti.

Cinsel istismara uğramasının ardından İslahiye Devlet Hastanesi’nde bebek ve kadın hastalıkları ile doğum uzmanı iki doktor tarafından muayene edilen Suriyeli bebek, anne ve babası ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından koruma altına alındıktan sonra verdiği yaşam savaşını kaybetti.

Bakanlık korumasına verilen bebek, o tarihten sonra sağlığının bozulması ile yaşamını yitirdi. Bebeğin ölüm nedeni, tecavüz sırasında aldığı yaralar olarak gösterildi. Antep Barosu eski başkanı Bektaş Şarklı da “Maalesef doğru” diyerek ölüm haberini teyit etti.

Aile müdahil oluyor
Suriyeli bebeğin ailesi, henüz görülmeyen ilk mahkeme öncesinde davaya müdahil olmak için girişimlere başladı. Bebeğin İstanbul’da üniversite okuyan bir akrabası, müdahillik için gerekli işlemlerin yapılması istemiyle Gaziantep Baro Başkanı İskender Kahraman’a başvurdu. Kahraman’ın baronun gerekli birimlerini harekete geçirdiği öğrenildi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.