İki çocuk babası 160 TL’lik borç için tecavüze uğradı

Genç Kızları Dövüp Taciz Eden Magandaya Rekor Ceza Verildi

Dikkat…İhtiyaç sahiplerine elektrik tüketim desteği…

Vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

63 Yaşındaki Annesine Önce Tecavüz Etti Sonra Boynunu Kırdı.

DÜNYA, GÜNCEL, HABERLER 17 Şubat, 18:28'de eklendi

63 yaşındaki annesiyle para yüzünden tartışan, ardından tecavüz edip boynunu kıran adam 11 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Zanlı olayı hatırlamadığını söyleyerek, ‘Bu çok kötü bir durum. Bu olay yüzünden çok üzgünüm. Ama ne olduğunu bile bilmiyorum. Birileri içeceğime ilaç attı ve bayıldım. Şu an neler olduğunu bile bilmiyorum.’ dedi.ABD’nin Ohio eyaletinde, 46 yaşındaki adam annesine tecavüz edip, yerlerde sürüklemek ve dövmekten hapse mahkum edildi.

Mahkeme kayıtlarına göre kadının boynunda bir kırık, vücudunda ise çeşitli yaralar ve ısırık izleri var.

Savcı yardımcısı Anne Flanagan, kadının çıplak bir şekilde komşuna kaçmaya çalıştığını ama oğlunun onu sürükleyerek eve geri soktuğunu sonra çitlere fırlattığını ifade etti.

Flanagan ayrıca, saldırgan oğulun genital bölgesinde annenin DNA’sına rastlandığını bildirdi. Annenin kimliğinin korunması amacıyla adamın ismi verilmedi.Zanlı tecavüz ve adam kaçırma suçlarından yargılandı.

‘NELER OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM’

Zanlı olayı hatırlamadığını söyleyerek, ‘Bu çok kötü bir durum. Bu olay yüzünden çok üzgünüm. Ama ne olduğunu bile bilmiyorum. Birileri içeceğime ilaç attı ve bayıldım. Şu an neler olduğunu bile bilmiyorum.’ dedi.

Savcı annenin, oğlunun etkilenmemesi amacıyla duruşmaya katılmadığını söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.