9 gündür kayıp olan Gülşen Keskin bulundu !

Neden Mutsuz Oluyoruz ?

İranli Reyhaneh Jabbari’nin idam öncesi mektup yayimlandi

Bebek tecavüzü ile ilgili şok gelişme

Meryem Uzerli’nin yeni ‘reyting’ formülü..

Foto Galeri 13.07.2016
1.186 kez okundu

Geçen yıl rol aldığı Gecenin Kraliçesi adlı dizisi reytinge kurban giden Meryem Uzerli, yeni projesinin en az bir sezon yayımlanmasını şart koştu, senaryoda söz sahibi olmak istedi.

meryem1

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, reyting mağduru Gecenin Kraliçesi’nden sonra dizi projelerinde ince eleyip sık dokuyor. Arap ortaklı bir yapım firmasıyla sözleşmesi devam eden Uzerli, Şubat 2017’de başlaması planlanan yeni projesi için bazı taleplerde bulundu.

meryem2

Özgür Düşünce gazetesinin haberine göre, dizinin bir sezon yayınlanmasını şart koşan güzel oyuncu, bunun dışında senaryo konusunda da söz sahibi olmak istediğini bildirdi. Söz konusu bu taleplere, yapım firmasının olumlu cevap verdiği öğrenildi. Öte yandan Gecenin Kraliçesi dizisinden bölüm başı 170 bin lira alan Uzerli’ye, yeni projesi için 200 bin lira teklif edildi.

meryem3
İçine sinmeyen bir senaryo için kamera karşısına geçmek istemediğini belirten oyuncu, kendisini şöhrete kavuşturan Muhteşem Yüzyıl gibi bir dönem dizisinde rol almak istiyor.
meryem5
Şimdilerde 2,5 yaşındakı kıza Lara ve evlilik hazırlığı yaptığı Alp Özcan ile Almanya’da bulunan Meryem Uzerli, yakın bir zamanda tatil için Amerika’ya gidecek.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.